Dyrektor Produkcji

MABUDO Sp. z o. o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zakładem produkcyjnym w systemie 2 zmianowym,

  • realizacja planów produkcyjnych, dbanie o prawidłowy przebieg procesów technologicznych

  • nadzór nad jakością i efektywnością procesów produkcji,

  • szukanie słabych miejsc w procesie produkcyjnym i ich optymalizacja,

  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • wdrażanie i koordynowanie procesów optymalizacyjnych, wdrożeniowych i inwestycyjnych,

  • nadzór nad pracą podległych działów,

  • raportowanie wyników, problemów produkcyjnych

  • dbałość o mienie zakładu i porządek na stanowiskach pracy,

  • odpowiedzialność za szkolenia, stan i poziom techniczny, bezpieczeństwo, system pracy oraz wdrożenie systemu jakości,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z dziedziny zarządzania produkcją

  • minimum 5 -letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzeniem produkcją

  • doświadczenie w zakresie optymalizowania procesów produkcyjnych

  • doświadczenie w budownictwie, w szczególności w prefabrykacji będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, znajomość rysunku technicznego

  • praktyczna znajomość LEAN MANUFACTURING

  • praktyczna znajomości AUTOCAD, MS OFFICE, znajomość programów z zakresu zarządzania produkcją będzie dodatkowym atutem

  • znajomość zagadnień procesów technologicznych,

  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, skrupulatność,

  • umiejętność zarządzania i pozytywnego motywowania zespołu,

  • umiejętność doskonałego zarządzania czasem swoim i innych,

  • duch „fightera”.

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w renomowanej i szybko rozwijającej się firmie, będącej członkiem większej grupy kapitałowej

  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia z pakietem premiowym

  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,

  • pomoc w relokacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydata na Dyrektora Produkcji! Praca stacjonarna w Zduńskiej Woli.

Chcesz współtworzyć technologie, które są przyszłością budownictwa? Szukasz wyzwania, możliwości rozwoju i pracy wielowydziałowej firmie? Zależy Ci na pracy w przyjaznej atmosferze? Dołącz do nas!

Czym jest MABUDO?

1. Przedsiębiorstwem posiadającym 30 letnie doświadczenie w projektowaniu oraz fabrycznej produkcji budynków.

2. Nasza wizja to:

a. dostarczanie wysokiej jakości produktów, przekraczających oczekiwania Klientów,

b. realizacja domów i mieszkań w czasie znacznie krótszym w porównaniu do tradycyjnej budowy, dzięki technologii prefabrykacji

c. stosowanie nowoczesnych technologii dla poprawy efektywności procesu budowlanego z korzyścią dla Klientów, Inwestorów oraz innych uczestników procesu budowlanego.

3. Z naszą ofertą obecni jesteśmy na rynku polskim oraz rynkach europejskich między innymi niemieckim i szwedzkim.

4. W 2016 roku MABUDO stało się członkiem grupy holdingowej URBA, co pozwoliło na uzyskanie synergii pomiędzy działalnościami deweloperską, architektoniczną i produkcyjną i umożliwiło dynamiczny wzrost spółki.

Dla Kogo jest MABUDO?

1. Dla Klientów, poszukujących nowoczesnych i ekologicznych domów lub mieszkań, które dostarczone będą im szybko i w standardzie przekraczającym ich oczekiwania.

2. Dla Pracowników, chcących się rozwijać, wraz z rozwojem firmy.

3. Dla Partnerów, chcących budować swoją przewagę konkurencyjną stosując nowoczesną technikę budowania.

W MABUDO wspieramy rozwój zawodowy ludzi, budujemy kulturę organizacji uczącej się, stale podnosząc jej standardy.

Przewiń do profilu firmy