Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji

MARBET Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • operacyjne zarządzanie wydziałami produkcyjnymi firmy;

  • współudział w opracowywaniu strategii rozwoju firmy, planów i ich realizacja;

  • rozwijanie nowoczesnych standardów zarządzania procesami produkcyjnymi i podległymi strukturami;

  • nadzór nad optymalizacją procesów oraz jakością i wydajnością obszarów produkcyjnych;

  • wyznaczanie celów dla podległych obszarów produkcyjnych;

  • inicjowanie działań i projektów dotyczących optymalizacji kosztów;

  • nadzór nad pracą podległego personelu (kierowników, liderów);

  • nadzór nad zapisami i raportowanie (wyniki produkcyjne, wyniki jakościowe, poziom odpadu, stan zatrudnienia);

  • bliska współpraca z pozostałymi działami w firmie: sprzedaż, zakupy, logistyka, technologia.

  • raportowanie do Zarządu Spółki.

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym;

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne, dodatkowym atutem będą studia podyplomowe w kierunku zarządzania przedsiębiorstwem;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji;

  • doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem;

  • znajomość narzędzi do optymalizacji produkcji oraz umiejętność ich wdrażania – Lean Manufacturing;

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych;

  • umiejętność samodzielnego podejmowania odpowiedzialnych decyzji.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity;

  • niezbędne narzędzia pracy.

Firma produkcyjna z ponad 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli, poszukuje Kandydatów na stanowisko: Dyrektor Produkcji.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV i przesłanie ich za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wpisując: Dyrektor Produkcji.

Wszystkie odpowiedzi traktowane będą, jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Miejsce pracy

Czechowice-Dziedzice / Bielsko-Biała