Oferta pracy

Dyrektor Produkcji

Devire

umowa o pracę
20 00040 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
20 00040 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Dla naszego - Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor Produkcji

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i realizacja planów strategicznych w celu osiągniecia założonych celów produkcyjnych

  • Rozwój działalności produkcyjnej, zapewnienie wysokiej jakości produktów

  • Prowadzenie projektów ciągłego doskonalenia i wdrażanie praktyki Lean

  • Kontrola budżetu i prowadzonych inwestycji

  • Nadzór nad prognozami produkcyjnymi i nakładami inwestycyjnymi

  • Optymalizacja kosztów produkcji i usprawnianie procesów

  • Kontakt z globalnymi dostawcami linii produkcyjnych i urządzeń

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym, działem utrzymania ruchu i laboratorium oraz ścisła współpraca z innymi działami

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. trzy letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora produkcji

  • Znajomość procesów i metod produkcyjnych, doświadczenie w rozwoju produktów, zarządzaniu zmianą i projektami

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Zorientowanie na jakość i dbałość o szczegóły oraz umiejętność systematycznego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność ustalania priorytetów i zdolności przywódcze

Pracodawca oferuje

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość budowania struktury organizacji

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów pozapłacowych

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy