Oferta pracy

Dyrektor Produkcji

Michael PageO firmie

  • Mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dyrektor Produkcji Numer ref.: JN -032021-2549374

Dla naszego klienta, w związku z transferem oraz uruchomieniem nowej produkcji, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Dyrektora Produkcji. Idealny profil to osoba z 8 letnim doświadczeniem zawodowym w branży motoryzacyjnej i/lub lotniczej oraz kilkuletnim doświadczeniem jako kierownik produkcji, który kładzie nacisk na rozwój współpracowników.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna o międzynarodowym zasięgu działająca w branży industrialnej. Wieloletnia aktywność na europejskim rynku pozwala odgrywać kluczową rolę w czołówce firm z tego sektora. Wspierając dalszy rozwój organizacji w Polsce oraz nową inwestycję poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Dyrektora Produkcji.

Opis stanowiska

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem produkcji (ponad 300 współpracowników)
  • Ciągłe doskonalenia procesów produkcyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa oraz wydajności
  • Nadzór i opracowywanie harmonogramów przebiegu produkcji oraz cyklu produkcyjnego
  • Aktywny udział w transferze produkcji oraz nowych uruchomieniach
  • Wdrażanie strategii operacyjnych dla powierzonych obszarów
  • Rozwój kultury ciągłego doskonalenia w organizacji

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia menadżerskiego w obszarze zarządzania produkcją
  • Minimum 8 lat doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej, lotniczej lub tworzyw sztucznych
  • Doświadczenia w realizacji projektów nowych uruchomień / transferów produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania narzędzi oraz metodologii Lean
  • Doświadczenie w procesach montażu będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do podróży służbowych w pierwszym roku pracy
  • Bardzo dobre umiejętności przywódcze oraz organizacyjne
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Podejście hands - on

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Aktywny udział w transferze i uruchomieniu nowej produkcji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Ogłoszenie archiwalne