Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor produkcji

4 Results Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie strategii zarządzania procesami produkcyjnymi

  • Nadzór i optymalizacja procesów oraz zdolności produkcyjnych

  • Zapewnienie realizacji celów operacyjnych w obszarze jakości, dostawy i kontroli kosztów

  • Wdrażanie projektów optymalizacyjnych związanych z ciągłym doskonaleniem procesów w zakresie jakości i efektywności kosztowej i operacyjnej

  • Nadzór nad poziomem realizacji zdefiniowanych KPI

  • Zarządzanie procesem wdrażania nowych produktów

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników (ponad osób)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: inżynierskie licencjackie lub magisterskie oraz z obszaru zarządzania

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla w firmie produkcyjnej w obszarze zarządzania produkcją średnio– lub małoseryjną o dużej zmienności

  • Znajomość procesów produkcyjnych zwłaszcza w przemyśle metalowym

  • Wysoko rozwinięte kompetencje z zakresu zarządzania zespołem produkcyjnym

  • Umiejętność analizy wskaźników produkcyjnych

  • Realne doświadczenia z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych

  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu narzędzi lean management i QRM (Quick Response Manufacturing)

  • Zapewnienie zgodności działań z przyjętymi normami, zaleceniami lub stosownymi praktykami

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Wysokie stanowisko w strukturze organizacyjnej i związaną z tym decyzyjność

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku

O nas

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z okolic Warszawy, specjalizującej się w produkcji elementów ze stali niestopowej (węglowej), stali stopowej (nierdzewnej) oraz aluminium, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Produkcji.