Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji Mebli

Górna PółkaO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

W przedsiębiorstwie Górna Półka wierzymy, że automatyzacja i model personalizacji mebli jest przyszłością. Naszemu klientowi dajemy możliwość nabycia nawet niewielkiego mebla, który to może być dowolnie konfigurowany. Z upływem terminu realizacji, klient otrzyma od nas przesyłkę kurierską z meblem, zapakowanym w estetyczny karton, bezpośrednio do samodzielnego złożenia. Nie sprzedajemy produktów stockowych i nie produkujemy na stan.

Wszystkie meble są wykonywane bezpośrednio na zamówienie klienta. Jesteśmy przekonani, że nasze meble mogą być produkowane sprawniej i w trosce o jeszcze większą jakość, a kadra może doceniać sposób zarządzania, co równolegle byłoby zbieżne z planami właściciela. Cały czas się rozwijamy i w związku z tym szukamy osób, którzy poszukają nowych wyzwań. Cenimy doświadczenie i chęć zmian. Oferujemy ciekawą pracę przy dynamicznie zmieniającym się przedsiębiorstwie, w stale rosnącym zespole oraz w nowej hali produkcyjnej, dysponującej najlepszymi maszynami na rynku, w które stale inwestujemy. Pracując z nami doświadczysz satysfakcji i gwarantujemy, że będziesz realizował się zawodowo.

Misja:

Dyrektor produkcji jest osobą odpowiedzialną za kompleksowe zarządzanie procesami zachodzącymi na zakładzie produkcyjnym. Jego zasadnicza odpowiedzialność dotyczy sprawności i efektywności funkcjonowania linii produkcyjnej, a także zarządzanie podległym personelem, jak również dbałość o higienę, bezpieczeństwo i warunki pracy. Obecnie przedsiębiorstwo Górna Półka jest na etapie projektowania nowej linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i optymalizacja linii produkcyjnej mebli personalizowanych (obecnie jesteśmy na etapie inwestycji w park maszynowy i wymiany kluczowych maszyn produkcyjnych na nowe),
  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za system ERP przy rozwoju  oprogramowania i dostosowania go do możliwości produkcyjnych parku maszynowego,
  • koordynowanie prac personelu produkcyjnego (liderów zmiany, pracowników produkcyjnych) równoległe z umiejętnym zarządzaniem relacjami oraz konsekwentnym egzekwowaniem wyników,
  • zatrudnianie i wprowadzanie nowych pracowników produkcyjnych,
  • nadzór nad kulturą organizacyjną.
  • stała praca nad niekorzystnymi zachowaniami personelu, które nie służą efektywnej produkcji i celom przedsiębiorstwa,
  • działalność operacyjna polegająca na harmonogramowaniu, monitorowaniu produkcji bieżącej, ustawianiu procesów oraz kadry wraz z kontrolą jakości,
  • wdrażanie systemów motywacyjnych, zmian procesowych, automatyzacja produkcji w kooperacji z działem wsparcia IT,
  • podejmowanie działań zapewniających ciągłość przebiegu procesów technologicznych,
  • raportowanie wyników,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie techniczne;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją, projektowaniem i optymalizacją lini produkcyjnych,
  • doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi w branży meblarskiej oraz personelem produkcyjnym, preferowana branża meblowa;
  • Dobra znajomość MS Office;
  • Umiejętność optymalizowania procesów bazujących na metodologiach  optymalizacyjnych, jak lean, vsm;
  • Wiedza oraz praktyczna znajomość systemów jakości;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i wdrażanie nieszablonowych rozwiązań w relacjach z zagranicznymi dostawcami usług;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu;
  • Umiejętność koordynowania wdrażanych projektów w kooperacji ze wszystkimi działami w firmie.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w szkoleniach
  • atrakcyjny system premiowy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne