Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor produkcji

Kamil Strumiński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo -Usługowe Strumin

  • Morawica (pow. krakowski)

    Morawica (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

1.Współpraca z Zarządem Firmy;

-Przygotowanie raportów dla Zarządu Firmy;

-Współpraca w zakresie opracowania strategii (planu) rozwoju technicznego firmy.

-Współpraca w zakresie opracowania budżetów podległych Działów firmy

2.Zarządzanie i kierowanie pracą podległych Działów Przedsiębiorstwa

-Dział Kosztorysowania i Obsługi Klienta (Współpraca kooperacyjna, Projekty Indywidualne)

-Dział Projektowania

-Dział Prefabrykacji Konstrukcji Stalowych (Morawica, Skawina, Trzebinia)

-Dział Montażu (Realizacji Projektu)

-Dział Kontroli Jakości

-Dział Badań i Rozwoju

-Magazyn

-Mechaniczny - utrzymanie ruchu i naprawy samochodów

-Wdrażanie strategii rozwoju technicznego firmy

-Realizacja budżetów podległych działów firmy

-Opracowanie i wdrożenie procedur w celu zapobiegania przerwom w pracy poszczególnych działów

-Kompleksowe zarządzanie podległymi działami w celu zapewnienia wydajności i optymalizacji procesów produkcyjno-realizacyjnych w tym: motywowanie, szkolenie i nadzorowanie rozwoju podległych pracowników poszczególnych działów

-Zapewnienie podległemu zespołowi bezpiecznego środowiska pracy, dbanie o przestrzeganie przepisów bhp, ochrony p.poż i ochrony środowiska

-Inicjowanie oraz wdrażanie zasad organizacji pracy i komunikacji w firmie mających na celu usprawnienie, rozwój i optymalizacje procesów wewnętrznych i zewnętrznych

-Inicjowanie oraz wdrażanie prac innowacyjno-modernizacyjnych mających na celu unowocześnienie i poprawienie parametrów maszyn, urządzeń, oprogramowania i infrastruktury firmy przekładających się na podniesienie efektywności prac przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy

-Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu, w szczególności wdrażanie rozwiązań opartych na dobrych praktykach, włączając eliminację i ograniczenie kosztów utrzymania ruchu oraz optymalizację pracy pracowników podległych działów.

-Sprawowanie nadzoru i zarządzanie za pośrednictwem podległych działów nad: dokumentacją i infrastrukturą techniczną, parkiem maszynowym, bieżącymi naprawami, przeglądami i konserwacją maszyn i urządzeń

-Nadzór nad procesem obiegu dokumentów oraz administrowanie i rozwój platformy ERP (KOFIOS), monitorowanie i wsparcie wykorzystania systemu przez użytkowników

3.Współpraca z równorzędnymi Działami Przedsiębiorstwa:

-Dział Administracji;

-Dział Księgowy

-Dział Kadr

-Dział Sprzętu Budowlanego STRUMIN

-Dział marketingu

-Proces rekrutacji oraz zatrudnienia nowych pracowników;

4.Nawiązywanie i utrzymanie współpracy z firmami zewnętrznymi wspierającymi pracę podległych Działów firmy.

5.Doskonalenie własnych kompetencji.

6.Budowanie pozytywnego wizerunku Przedsiębiorstwa.

7.Branie udziału w konferencjach i spotkaniach branżowych.

8.Współtworzenie atmosfery pracy sprzyjającej zaangażowaniu i motywacji pracowników.

9.Wykonywanie innych poleceń Zarządu w zakresie prac związanych z obejmowanym stanowiskiem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Wiedza i umiejętności techniczno-inżynierskie

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Analityczne myślenie

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Pozytywne podejście

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność i dobre zdolności interpersonalne

  • Znajomość programów projektowych

  • Znajomość obróbki metalu

  • Umiejętność tworzenia procedur i usprawnień

  • Komunikatywna znajomość angielskiego

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności: 7000 - 10 000 zł netto

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i inicjatyw

  • atrakcyjne wynagrodzenie premiowane za wyniki

O nas

STRUMIN - producent sprzętu budowlanego i konstrukcji stalowych. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją sprzętu budowlanego w tym urządzeń BHP oraz konstrukcji stalowych (hale stalowe, budownictwo modułowe).