Dyrektor Produkcji

Elkom Trade S.A.

  • Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów wynikających ze strategii Spółki w obszarze produkcji

  • Odpowiedzialność za realizację celów produkcyjnych, wyznaczanie priorytetów z zachowaniem efektywnego wykorzystania zasobów zarówno ludzkich jak i maszynowych

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu usprawnianie procesu produkcyjnego

  • Zarządzanie podległym zespołem, wzmacnianie motywacji i potrzeby rozwoju kompetencji wśród pracowników produkcyjnych oraz kadry zarządzającej (mistrzów, brygadzistów)

  • Współpraca z innymi obszarami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na stanowisku Dyrektora Produkcji

  • Udokumentowane sukcesy we wdrażaniu usprawnień produkcyjnych

  • Konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów

  • Doświadczenie w realizacji projektów

To oferujemy

  • Udział w tworzeniu nowoczesnej organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia

  • Benefity: samochód, komputer, dofinansowane ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Elkom Trade S.A. jest wiodącym producentem pojemników siatkowych, pojemników na wino, kontenerów na butelki, rollkontenerów, nadstawek paletowych. Produkujemy systemy logistyczne służące do zapewnienia optymalnego przebiegu operacji transportowych, magazynowych oraz logistyki wewnętrznej i zewnętrznej.

W chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko: Kontroler finansowy

Pracując w Elkom Trade S.A. będziesz miał możliwość realnego wpływu na rozwój firmy !!!

Przewiń do profilu firmy