Dyrektor Produkcji

  • Patoki (pow. łaski), łódzkie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 17.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 16.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma rodzinna – nowoczesny Zakład Mięsny zatrudni osobę na stanowisku:

    Miejsce pracy: Patoki (pow. łaski)

    OBOWIĄZKI:

    • zarządzanie strukturą organizacyjną produkcji,
    • zapewnianie realizacji procesów produkcji zgodnie z wymaganiami GMP, HACCP, IFS,
    • planowanie produkcji,
    • analizowanie i zatwierdzanie kosztów produkcji,
    • nadzór nad przygotowaniem technologicznym procesu produkcji,
    • sporządzanie okresowych analiz, raportów oraz innych dokumentów wynikających z prowadzonych działań i bieżących potrzeb,
    • zarządzanie zespołem pracowników produkcji,
    • udział w procesach inwestycyjnych dotyczących zakupu nowych urządzeń i rozbudowy.

    WYMAGANIA:

    • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - preferowana branża FMCG, sektor mięsny - WARUNEK KONIECZNY,
    • wykształcenie wyższe (kierunek: zarządzanie i inżynieria produkcji, technologia żywności lub pokrewne)
    • dyspozycyjność,
    • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia,
    • praktyczna wiedza z zakresu przetwórstwa mięsnego,
    • doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi,
    • znajomości funkcjonowania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności wg. wymagań systemu HACCP oraz mile widziane IFS/BRC.

    OFERUJEMY:

    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
    • formę zatrudnienia dogodną dla Kandydata/ki (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowę współpracy, kontrakt menadżerski),
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • mieszkanie o wysokim standardzie,
    • samochód.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji.

    bottom