Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji

Termetal Piotr Glaner Sp.k.

  • Cynkownicza 8, Piła
    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Cynkownicza 8

Piła

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie oraz nadzór nad procesem produkcji

  • odpowiedzialność za realizację założonych planów produkcyjnych

  • wdrażanie rozwiązań mających na celu doskonalenie istniejących produktów oraz optymalizację procesów produkcyjnych i logistycznych

  • identyfikacja obszarów i procesów do usprawnienia

  • monitoring wskaźników jakościowych, wydajnościowych i terminowość

  • umiejętność analizy wskaźników produkcyjnych i kosztów produkcji

  • zarządzanie podległym zespołem

  • raportowanie do Zarządu

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych (preferowane na stanowiskach związanych z obszarem produkcji)

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne lub zarządcze

  • praktyczne doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, przywódcze i komunikacyjne

  • zorientowanie na wynik

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • pakiet narzędzi niezbędnych do pracy

  • możliwość rozwoju osobistego

  • niekorporacyjną atmosferę pracy