Logo Pracuj.pl

Dyrektor Produkcji

DIMA SP. Z O.O.O firmie

  • Płock
    Płock, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja produkcji
  • prowadzenie aktualnej dokumentacji i zestawień kosztorysowych
  • przestrzeganie założeń budżetowych
  • dbanie o bezpieczeństwo pracowników
  • organizacja pracy zespołu
  • wdrażanie odpowiednich rozwiązań zarządzania produkcją

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania pracownikami
  • inicjatywa w działaniu, przedsiębiorczość, zdolności strategiczne, organizacyjne i analityczne
  • bardzo dobre umiejętności menadżerskie i interpersonalne
  • doświadczenie w branży konstrukcji spawanych
  • znajomość narzędzi optymalizujących procesy produkcyjne
  • znajomość systemów zarządzania produkcją (Lean Management, 5S)
  • wiedza na temat parku maszynowego (obrabiarki, spawarki itp.)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • pracę w firmie z 15-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego

DiMa Sp. z o.o. specjalizuje się w branży stalowych konstrukcji spawanych. Wykonujemy elementy maszyn i urządzeń rolniczych, konstrukcje dla budownictwa: schody, balkony, elementy stalowe spawane do infrastruktury dróg i mostów, konstrukcje dla przemysłu maszynowego, chemicznego i energetycznego. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.dima.pl.

Dyrektor Produkcji, Płock