Oferta pracy

Dyrektor Produkcji

Klient Pracuj.pl

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zakładem produkcyjnym w branży produkcji maszyn oraz nadzór nad realizacją założonych celów produkcyjnych

  • Planowanie i nadzór nad wykonaniem założeń produkcyjnych pod względem jakości, ilości oraz efektywności kosztowej

  • Optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych

  • Sprawowanie nadzoru technologicznego nad produkcją

  • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz wyznaczanie nowych kierunków w rozwoju produkcji

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego oraz współpraca z pozostałymi działami kooperującymi

  • Budowanie zaangażowania i dbanie o rozwój podległych pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym

  • Rozległe doświadczenie w zarządzaniu strategicznym i operacyjnym przedsiębiorstwa produkcyjnego

  • Dobra znajomość procesów produkcyjnych

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów

  • Nastawienie na realizację celów, samodzielność oraz decyzyjność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz długofalową współpracę

  • Ambitne wyzwania oraz realny wpływ na kształtowanie polityki produkcji

  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • W razie potrzeby relokacji - mieszkanie służbowe