Dyrektor Produkcji

Klient Pracuj.pl

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oraz nadzór nad procesem produkcji w firmie z branży stalowej

  • Odpowiedzialność za realizację założonych planów produkcyjnych

  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu doskonalenie istniejących produktów oraz Optymalizację procesów produkcyjnych i logistycznych

  • Identyfikacja i usprawnienie procesów wytwórczych

  • Monitorowanie wskaźników jakościowych, wydajnościowych i terminowości

  • Analiza wskaźników produkcyjnych i kosztów produkcji pod założone KPI

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Raportowanie do Zarządu

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika/dyrektora produkcji

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Praktyczne doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych

  • Praktyczna znajomość narzędzi lean management: 5S, Kaizen, Six Sigma

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, przywódcze i komunikacyjne

  • Zorientowanie na wynik

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników

  • Dofinansowanie do kart sportowo-rekreacyjnych dla pracowników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość rozwoju w strukturach dużej i stabilnej firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą