Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ’ Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
ZPUE S.A.

Dyrektor Produkcji Prefabrykatów Betonowych

ZPUE S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oraz nadzór nad procesami produkcji prefabrykatów żelbetowych w firmie;

  • Współpraca w określaniu i rozwijaniu strategii podległego obszaru w korelacji do strategii firmy;

  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu poprawy efektywności oraz wydajności;

  • Inicjacja oraz koordynacja projektów inwestycyjnych zmierzających do zwiększania mocy przerobowych podległego obszaru;

  • Zapewnienie wysokiej jakości realizowanych procesów;

  • Monitorowanie oraz analiza wskaźników KPI, inicjacja działań korygujących;

  • Rozwój kadry wyższego i niższego szczebla, tworzenie planów sukcesji, mapy rozwoju zawodowego;

  • Bieżące raportowanie do Zarządu.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku w branży budowlanej - warunek konieczny;

  • 5 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach kierowniczych, doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 100 osób;

  • Myślenie strategiczne budujące wytyczne rozwoju podległego obszaru;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, jakościowych, organizacyjnych;

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników;

  • Mile widziana praktyczna znajomość aspektów funkcjonowania zakładów produkcyjnych w budownictwie;

  • Dynamizm i energia w działaniu - systematyka, sumienność oraz dokładność;

  • Samodzielność i decyzyjność;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;

  • Mile widziana podstawowa znajomość systemów klasy ERP;

  • Gotowość do relokacji - miejsce pracy: Włoszczowa.

To oferujemy

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i projektów rozwojowych;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz doskonalenia zawodowego;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy