Oferta pracy

Dyrektor Produkcji / Production Director

MAŁKOWSKI-MARTECH S.A.

Leśna 57

Czołowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie działalności zakładu produkcyjnego (obróbka metalu, produkcja m.in. drzwi, kurtyn, bram) oraz ustalanie i osiąganie założeń produkcyjnych celem wygenerowania sprzedaży i marży wg zakładanego budżetu w ramach realizowanych przez organizację projektów.

  • Zarządzanie produkcją oraz zespołami wspierającymi produkcję (Technologia, Utrzymanie Ruchu, Zakupy, Planowanie, Logistyka, Magazyn), w szczególności zarządzanie zasobami w sposób gwarantujący realizację produkcji zgodnie z zapotrzebowaniem.

  • Wdrażanie procesów Lean Manufacturing.

  • Nadzór nad wydajnością produkcji, wprowadzaniem optymalizacji, jakością produktów, planowaniem i dostawą zgodnie z terminami ustalonymi z zleceniach produkcyjnych, monitorowanie zagrożeń.

  • Inicjowanie, uczestnictwo i nadzór nad projektami optymalizującymi procesy produkcyjne i produkty, w tym także projekty inwestycyjne związane z obszarem produkcji.

  • Planowanie i budżetowanie zasobów, rozliczanie i analizowanie produkcji oraz wynagrodzeń podległych pracowników.

  • Odpowiedzialność za płynność w procesie (surowce, produkcja w toku, wyroby gotowe).

  • Podejmowanie działań związanych z podnoszeniem jakości produktów oraz świadomości jakościowej wśród pracowników.

  • Zarządzanie pracą podległych pracowników, w tym dbałość o utrzymanie dobrych relacji oraz motywowanie podległego zespołu.

  • Motywowanie pracowników do ciągłej poprawy (produkt, proces, organizacja, bezpieczeństwo).

  • Nadzór nad procesem zatrudniania i szkolenia pracowników.

  • Odpowiedzialność za podnoszenie świadomości w zakresie BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe techniczne.

  • Doświadczenie w procesach związanych z obróbką metalu - warunek konieczny.

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na produkcji, w tym 3-letnie jako Kierownik Produkcji lub na innym wyższym stanowisku produkcyjnym.

  • Znajomość zarządzania procesowego (Lean, Kaizen) udokumentowane sukcesami.

  • Wysoki poziom etyki zawodowej.

  • Wiedza z zakresu zarządzania finansami i kontroli kosztów.

  • Umiejętności zarządzania zespołami i projektami.

  • Dobra znajomość języka angielskiego min. B2.

  • Doświadczenie w pracy w środowisku ERP.

  • Dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Zdolności organizacyjne, przywódcze.

  • Dyspozycyjność.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, Office 365.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji.

  • Bonus roczny do 20% wynagrodzenia rocznego.

  • Narzędzia: samochód służbowy, laptop, smartfon.

  • Pakiet Premium w Medicover.

  • Karta Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma jest producentem bram i kurtyn przeciwpożarowych, liderem w swojej branży i w strukturach grupy kapitałowej ASSA - ABLOY.

Działamy na rynku krajowym oraz z dużym sukcesem wchodzimy na rynki europejskie. Prowadzimy bardzo ciekawe projekty, rozwijamy się w sposób dynamiczny i gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia.

Szukamy Kandydatów zmotywowanych do pracy, takich którzy wpiszą się w naszą kulturę organizacyjną.

Przewiń do profilu firmy