Oferta pracy

Dyrektor Produkcji

Millano Group

  • Przeźmierowo (pow. poznański)

    Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja procesu produkcji z uwzględnieniem dostępnych zasobów

  • Planowanie i realizacja planów produkcyjnych

  • Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu pracowników

  • Inicjowanie i nadzór nad procesami optymalizacji produkcji

  • Zapewnienie standardów bezpieczeństwa oraz jakości produktów

  • Monitorowanie budżetu i kosztów produkcji

  • Organizacja i nadzór nad systemem rozliczania produkcji

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz z innymi działami firmy

  • Opiniowanie planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, organizacji produkcji lub technologii

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją

  • Znajomość norm i standardów jakości i bezpieczeństwa żywności

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych

  • Umiejętność zarządzania budżetem i kosztami produkcji

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i zarządcze

Mile widziane

  • Znajomość technologii produkcji wyrobów czekoladowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne