Oferta pracy

Dyrektor Produkcji

Klient Pracuj.plO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem produkcji liczącym ponad 300 osób;

  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu poprawy efektywności oraz wydajności;

  • Czynny udział w procesach transferu procesów produkcyjnych oraz nowych uruchomień;

  • Zarzadzanie budżetem w celu maksymalizacji założonych KPI;

  • Inicjacja oraz rozwój procesów ciągłego doskonalenia w podległych obszarach;

  • Zaangażowanie w proces budowania kultury organizacyjnej w oparciu o wartości firmy, standardy oraz zapewnienie atmosfery wpływającej na zaangażowanie i rozwój zespołu;

  • Ścisła współpraca i raportowanie do zarządu spółki.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Minimum 10 lat doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej w branży przemysłowej (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej, energetycznej);

  • Doświadczenie w zakresie wdrażania narzędzi oraz metodologii Lean;

  • Umiejętność wyznaczania celów oraz myślenia strategicznego;

  • Konsekwencja w realizacji założonych celów;

  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie;

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia.