Oferta pracy

Dyrektor produkcji

Klient Pracuj.pl

  • Słupsk

    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w tworzeniu i realizacji celów biznesowych podległego zakładu zgodnie z przyjętą strategią

  • kompleksowe zarządzanie zespołem produkcyjnym zatrudniającym ok.150 pracowników

  • efektywna organizacja pracy podległego zespołu

  • rekrutacja nowych pracowników i utrzymanie stabilnego poziomu zatrudnienia

  • inicjowanie i wdrażanie projektów zmian w zakresie organizacji pracy oraz funkcjonowania procesów

  • optymalizacja rozwiązań i kosztów związanych z funkcjonowaniem zakładu

  • planowanie i realizowanie inwestycji

  • efektywna bieżąca współpraca z działami administracji i wsparcia

  • promowanie bezpieczeństwa pracy, produktywności i filozofii ciągłego doskonalenia we wszystkich obszarach funkcjonowania zakładu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne

  • mile widziane studia podyplomowe, kursy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji

  • doświadczenie w pracy w środowisku lean manufacturing

  • umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji

  • preferowane osoby ze znajomością języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację (poziom min.B2)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • warunki zatrudnienia dopasowane do poziomu kompetencji

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów pracowniczych

  • możliwości rozwoju