Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji

MMI sp. z o.o.

  • Słupsk

    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzór nad pracą osobowego zespołu produkcyjnego

  • Harmonogramowanie pracy wydziałów produkcji: spawalni, ślusarni, lakierni i montażu

  • Realizowanie zadań produkcyjnych oraz kontrola ich realizacji pod względem terminowości i zgodności z przyjętymi planami i standardami

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników oraz zleceń produkcyjnych

  • Planowanie zużycia materiałów w oparciu o plan produkcyjny. Kontrolowanie zapotrzebowania

  • Nadzór nad procesem kontroli jakości

  • Zapewnienie ciągłości i optymalizacja procesu produkcyjnego

  • Współtworzenie i realizacja projektów inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Umiejętność szybkiej analizy sytuacji, ustalania priorytetów i nastawienie na realizację wyznaczonego celu uwzględniając optymalizację kosztów produkcji

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość systemu ISO 9001

  • Znajomość zasad BHP

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość otrzymania nagrody motywacyjnej

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego

  • Wynagrodzenie - 6000-6500 netto

Spółka MMI to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją oraz dystrybucją nowoczesnych autobusów turystycznych i miejskich na bazie marki IVECO oraz Mercedesa, a także we współpracy z firmą KARSAN.

W ofercie naszej firmy mamy autobusy z napędem elektrycznym, jak również pojazdy napędzane CNG.

Jesteśmy laureatem nagrody przyznanej przez "Puls Biznesu" - Gazela Biznesu za zajęcie pierwszego miejsca w województwie pomorskim w zakresie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Ponadto koncern IVECO w maju 2018 r. wyróżnił MMI wpisem na listę rekomendowanych producentów o nazwie BUSMASTER, uzasadniając przyznanie wyróżnienia jakością wykonywanych przez nas produktów.

W październiku 2018 r. MMI została z kolei finalistą i otrzymała wyróżnienie w Konkursie o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy 2018” w kategorii Lider Eksportu dla mikro i małych firm.

Przewiń do profilu firmy