Oferta pracy

Dyrektor produkcji

ANTOLIN SILESIA Sp. z o. o.O firmie

ANTOLIN SILESIA Sp. z o. o.

Wrocławska 82 Strzelin 57-100 Polska

Strzelin

www.grupoantolin.com

ANTOLIN SILESIA Sp. z o.o. należy do koncernu Grupo Antolin, jednego z największych producentów wnętrz samochodowych na rynku międzynarodowym. Grupo Antolin jest numerem 1 na całym świecie dla dostawców podłoży headlinerowych. Oferujemy produkty o wysokiej wartości dodanej do wyposażenia wnętrz samochodów m.in: drzwi, kokpity, konsole. Długoletnia tradycja przemysłowa i szerokie portfolio technologii sprawiają , że jesteśmy ważnym partnerem do współpracy w branży motoryzacyjnej na świecie.

TWORZYMY WNĘTRZA MOTORYZACJI

W Antolin Silesia w Strzelinie produkujemy elementy wnętrz samochodów dla klientów takich marek m.in jak:, Mercedes, Toyota, Volvo, Skoda, VW, Ford.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia.
  • Pakiet benefitów oraz wszystkie potrzebne narzędzia pracy – w tym samochód służbowy.
  • Środowisko pracy oparte o nowoczesne technologie.
  • Wspierającą atmosferę pracy.
  • Rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy Antolin, jak i w szkoleniach zewnętrznych.

Kluczowe zadania na stanowisku dotyczą:

  • Współtworzenie i realizowanie strategii firmy w obszarze produkcji.
  • Zarządzanie obszarem produkcyjnym ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji procesów produkcyjnych.
  • Organizacja pracy zespołu produkcyjnego.
  • Przygotowywanie raportów i analiz efektywności procesów, przestrzeganie założeń budżetowych
  • Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy na podległym obszarze
  • Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi organizacji i zarządzania produkcji
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie poszukiwania rozwiązań oraz usuwania bieżących problemów i zagrożeń w produkcji
  • Realizacja zadanych celów operacyjnych (bezpieczeństwo, jakość, koszty, produktywność)

Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum  5 letnie doświadczenie w zarządzaniu  produkcją w przemyśle motoryzacyjnym,  w tym minimum 3 lata na stanowisku dyrektora produkcji – zespół powyżej 150 osób.
  • Doświadczenie w usprawnianiu  procesu produkcyjnego oraz praktyczna znajomość narzędzi i metodologii Lean.
  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne.
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym
  • Orientację na cele oraz na współpracę zespole.
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem.
  • Znajomość procesu obróbki tworzyw sztucznych metodą wtrysku.
  • Umiejętność analizowania danych i rozwiązywania problemów.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i przywódcze.

Zapraszamy do naszego zespołu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Antolin Silesia Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelinie (57-100), ul. Wrocławska 82, zwaną dalej „Administratorem” na potrzeby prowadzenia obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonej przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.”

Administratorem Państwa danych osobowych jest Antolin Silesia Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelinie (57-100) przy ul. Wrocławskiej 82, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 020075399. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych prosimy kierować na piśmie do Grupo Antolin Irausa, S.A (Ctra. Madrid-Irun Km.244, 8 09007 Burgos lub na adres email: [email protected]

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych

 z podaniem nazwy stanowiska za pomocą przycisku Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy