Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Produkcji

Telzas Spółka z o.o.O firmie

  • Szczecinek

    Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem produkcji i działami wspierającymi ( planowanie produkcji, logistyka).

  • Udział w opracowaniu harmonogramów związanych z realizowanym planem produkcyjnym .

  • Odpowiedzialność za plan produkcji , szacowanie zdolności produkcyjnych firmy.

  • Nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych.

  • Organizowanie procesów produkcyjnych w sposób zapewniający osiąganie założonych celów.

  • Bieżące kontrolowanie kosztów produkcji i podejmowanie działań optymalizacyjnych.

  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów, wydajności i procesu produkcyjnego.

  • Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi organizacji i zarządzania produkcją.

  • Zarządzanie procesami zakupowymi, w tym przede wszystkim zakupami komponentów, materiałów i usług, niezbędnych do realizacji zleceń.

  • Dbanie o rozwój kompetencji, poziom motywacji i zaangażowania pracowników.

  • Dbałość o przestrzeganie standardów pracy i BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w zakładzie produkcyjnym,

  • Umiejętność zarządzania oraz wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.

  • Umiejętność wyznaczania celów pracownikom i konsekwencja w ich realizacji.

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i efektywnego działania w sytuacjach trudnych.

  • Znajomość i doświadczenie w pracy w systemach ERP, w tym w zakresie planowania produkcji.

  • Praktyka w optymalizacji procesów produkcyjnych i zakupowych.

  • Znajomość narzędzi usprawniających procesy produkcyjne.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Samochód służbowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Telzas Spółka z o.o.

Firma technologiczna, wiodący w Polsce producent i dostawca rozwiązań z zakresu zasilania rezerwowego, systemów zdalnego monitoringu i nadzoru, wykorzystywanych w telekomunikacji, energetyce, kolei i przemyśle,

prowadzi rekrutację na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Cel stanowiska:

Realizacja celów strategicznych, wyznaczonych przez Zarząd w budżetach rocznych oraz w planach rozwojowych dla procesu produkcji. Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad procesami oraz zapewnienie rozwoju podległego obszaru.