Oferta pracy

Dyrektor Produkcji/techniczny ( produkcja silników )

DPM Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest zakład produkcyjny , lider w swojej branży. Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko: Dyrektor Produkcji/techniczny ( produkcja silników )

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracą podległego zespołu pracowników

  • Dostosowywanie potrzeb kadrowych do wymogów produkcyjnych

  • Odpowiadanie za bezpieczeństwo, jakość oraz realizację planów produkcyjnych

  • Wspieranie organizacji pracy wśród wszystkich członków zespołu

  • Wspieranie i identyfikacji ryzyk na stanowiskach pracy

  • Tworzenie i śledzenie planów szkoleniowych podległych pracowników

  • Kierowanie procesem ciągłego doskonalenia

  • Bieżące prowadzenie metryk liniowych

  • Branie czynnego udziału w tworzeniu, szkoleniu, wdrażaniu, aktualizacji oraz audytowaniu kart pracy standaryzowanej (Standard Work)

  • Prowadzenie działań korygujących w zakresie celów strategicznych oraz taktycznych przedsiębiorstwa

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w produkcji silników

  • Uprawnienia Elektryczne / SAP

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za wyniki

  • Mile widziane umiejętności adaptowania się do zmiennych warunków środowiska pracy oraz szybkiego podejmowania decyzji

  • Znajomość środowiska pracy związanego z procesami obróbki metalu

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagordzenie

  • Możliwości szkolenia oraz rozwoju

  • Rozbudowany system socjalny

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069

Przewiń do profilu firmy