Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISL a sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Skrajna 3B na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku) .), oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i korespondencji drogą e-mailową i udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną." Administratorem Twoich danych jest spółka ISL Sp. z o.o. z . z siedzibą w Krakowie, Skrajna 3B. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji przez okres trwania rekrutacji (maksymalnie 12 miesięcy) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Cofnięcie zgody możliwe jest w dowolnym momencie poprzez wysłanie maila na adres: [email protected] Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ISL Sp. z o.o.

Dyrektor Produkcji - Technolog

ISL Sp. z o.o. O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zakładem produkcyjnym w zakresie technologii wytwarzania konstrukcji stalowych

  • udział w pracach działu R&D

  • nadzór nad całym procesem od przyjęcia projektu do wytworzenia i skompletowania elementów systemów

  • prowadzenie i nadzór nad pełną dokumentację zakładu

  • współtworzenie, realizacja i nadzór planu operacyjnego (Budżet)

  • nadzorowanie wytycznych dotyczących kontrolowania kosztów oraz bezpieczeństwa w zakładzie

  • planowanie i realizowanie inwestycji; nadzór nad infrastrukturą fabryki

  • nadzór nad doborem kadr

  • wprowadzanie kontroli jakości i system organizacji pracy w tym 5S, Kaizen, Lean

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w kierowaniu zakładem produkcyjnym w zakresie konstrukcji stalowych

  • znajomość standardów BRC / ISO

  • znajomość wymagań branży przemysłowej (np. automatyka przemysłowa), chętnie z elementami produkcji projektowej

  • doświadczeniem w zakresie tworzenia zmian w procesach biznesowych.

  • praktyczna wiedza z zakresu zarządzania produkcją, planowania produkcji, łańcucha dostaw, wprowadzania innowacji i nowych technologii

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dokładność i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • interesujący pakiet benefitów

  • praca wśród wykwalifikowanych specjalistów

  • udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla wielu branż w Polsce i za granicą

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karta Multisport

Więcej informacji na isl.pl

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje