Oferta pracy

Dyrektor Produkcji

SAGA G.Kafarski, Z.Kafarski Sp.j.O firmie

  • Teresin (pow. sochaczewski)

    Teresin (pow. sochaczewski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja celów biznesowych podległego Zakładu zgodnie z założeniami strategicznymi firmy;

  • Dbałość o zapewnienie realizacji wymogów BHP w podległych obszarach,

  • Tworzenie i koordynacja miesięcznych oraz kwartalnych planów produkcyjnych zakładu

  • Monitoring wskaźników wydajnościowych i terminowości w cyklu dziennym, tygodniowym, miesięcznym oraz KPI

  • Zapewnienie wysokiej jakości realizowanych procesów w zakresie działalności produkcyjnej

  • Nadzór nad wydajnością obszarów produkcyjnych oraz nad terminowym wykonaniem planu produkcyjnego,

  • Organizacja i kontrola przebiegu procesów zapewniająca terminową i kompletną realizację zleceń, wynikających z przyjętych zobowiązań wobec klientów;

  • Rekrutacja nowych pracowników i utrzymanie stabilnego poziomu zatrudnienia

  • Nadzór i inicjowanie projektów optymalizacyjnych w zakładzie dotyczących organizacji pracy oraz procesów;

  • Rozwijanie nowoczesnych standardów zarządzania podległymi strukturami;

  • Inspirowanie i inicjowanie nowych form, metod i kierunków działania zakładu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w zakładzie o profilu produkcyjnym)

  • Doświadczenie w pracy w środowisku lean manufacturing

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i kierownicze;

  • Umiejętność strategicznego myślenia;

  • Praktyczne doświadczenie w optymalizacji procesów wewnętrznych;

  • Zdecydowanie w działaniu, orientacja na cel;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • stabilne zatrudnienie

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta MultiSport)

SAGA G.Kafarski, Z.Kafarski Sp.j.

W związku z dynamicznym rozwojem zakładu produkcyjnego oraz uruchomieniem kolejnego gniazda odlewniczego, Zarząd Saga Poland sp. z o. o. lider branży ciśnieniowego odlewania aluminium i obróbki oraz producent gotowych podzespołów stosowanych przede wszystkim przez rynek motoryzacyjny, ogłasza nabór na stanowisko: Pomocnik odlewnika.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.