Oferta pracy

Dyrektor Produkcji

Persan Polska S.A.

Krakowska 112/116

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i realizowanie strategii zarządzania wszystkimi obszarami produkcyjnymi w firmie;

  • Realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem przestrzegania przez podległe zespoły zasad BHP, norm jakościowych, terminowości, produktywności oraz obowiązujących w firmie procedur, instrukcji i standardów;

  • Udział w definiowaniu oraz odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów, wskaźników oraz założeń budżetowych;

  • Budowanie zaangażowania zespołu produkcyjnego i dbanie o jego rozwój;

  • Optymalne wykorzystanie powierzonych zasobów (pracownicy, wyposażenie, materiały);

  • Inicjowanie i koordynowanie działań mających na celu ciągłe doskonalenie prowadzonych w dziale oraz całej firmie procesów, optymalizację kosztów, doskonalenie wskaźników oraz rozwój istniejących standardów;

  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz kalkulacji na potrzeby organizacji

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Min. 5 letnie doświadczenie pracy na stanowisku Kierownika/ Dyrektora produkcji z zespołem większym niż 300 osób;

  • Doświadczenie i gotowość do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Doświadczenie / umiejętności w optymalizacji procesów produkcyjnych

  • Otwartość i doświadczenie we wprowadzaniu zmian;

  • Inicjatywa oraz odpowiedzialność w działaniu;

  • „Lean mindset” oraz praktyka w stosowaniu narzędzi Lean Management;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office,

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych i organizacyjnych nakierowanych na osiąganie wysokiej efektywności w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów;

  • Orientacja na wyniki, realizację wyznaczonych celów oraz ciągłe doskonalenie własne, podległego zespołu oraz prowadzonych procesów.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

  • Dofinansowanie do wakacji oraz bony świąteczne,

  • Reklamowe produkty firmy co najmniej raz w miesiącu - chemia gospodarcza i kosmetyki,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Karta Multisport,

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Persán Polska S.A. jest częścią funkcjonującej od 80 lat hiszpańskiej grupy Persán i jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej.

Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta

Przewiń do profilu firmy

Budowa nowego zakładu produkcyjnego Persan Polska S.A.

We wrześniu 2021 roku we Wróblowicach, miało miejsce uroczyste otwarcie budowy naszego nowego zakładu produkcyjnego w Polsce.

Polski oddział pełni strategiczną rolę. To jedna z największych jednostek produkcyjnych grupy Persán w tej części Europy. Produkcja opiewa na ponad 100 tys. ton rocznie, a towar dostarczany jest do ponad 30 krajów na świecie.

Nowoczesny obiekt jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój spółki oraz rosnące zapotrzebowanie rynkowe. Będzie przygotowany na 1000 stanowisk pracy, a rozbudowane zaplecze badawczo-rozwojowe, którego powierzchnia zwiększona zostanie niemal pięciokrotnie, zapewni optymalne warunki do tworzenia nowatorskich rozwiązań, które będą nie tylko wygodne dla konsumentów, ale też przyjazne środowisku.

Planowany termin zakończenia inwestycji to I kwartał 2023 roku.