Dyrektor Produktu

Oferteo S.A.

umowa o pracę
12 00018 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie Działem rozwoju produktu,

  • badanie potrzeb użytkowników i analiza rynku,

  • tworzenie strategii rozwoju produktów (roadmap produktów) i nadzorowanie rozwoju produktów,

  • wprowadzanie nowych/zmienionych produktów do sprzedaży,

  • współpraca z pracownikami innych działów firmy, np. sprzedaży, IT itd.,

  • raportowanie do CEO spółki.

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość zarządzania produktem, w szczególności aplikacją internetową,

  • umiejętności rozpoznawania potrzeb użytkowników i dostarczania odpowiednich produktów,

  • doskonałe umiejętności zarządzania zespołem,

  • myślenie strategiczne,

  • myślenie analityczne,

  • wieloletnie doświadczenie w branży na podobnym stanowisku,

  • duże zaangażowanie w wykonywane obowiązki, kreatywność, inicjatywa i przedsiębiorczość,

  • wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych, samodzielność oraz decyzyjność,

  • kształtowanie i monitorowanie procesów biznesowych w Dziale rozwoju produktu,

  • doświadczenie ze zwinnymi metodykami wytwarzania oprogramowania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenia i wdrożenie,

  • Biuro w centrum miasta (obecnie praca hybrydowa),

  • Narzędzia niezbędne do efektywnej i satysfakcjonującej pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,

  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,

  • Możliwość współtworzenia nowatorskich rozwiązań,

  • Współpracę z doświadczonym zespołem w nowoczesnej i innowacyjnej firmie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników