Oferta pracy

Dyrektor Projektu - Infrastruktura

NDI

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja projektów w obszarze budownictwa drogowego (przygotowanie ofert, kierowanie robotami budowlanymi, organizowanie pracy podległego zespołu, monitorowanie i rozliczanie kosztów realizacji inwestycji)

  • Zarządzanie projektem zgodnie z przyjętą strategią oraz założonym budżetem przy zapewnieniu wysokiego poziomu jakości realizowanego projektu

  • Współpraca z Zamawiającym oraz Niezależnym Inżynierem

  • Pełnienie funkcji Przedstawiciela Wykonawcy w ramach realizowanych projektów drogowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w ramach projektów drogowych

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowalnymi w specjalności drogowej i/lub mostowej bez ograniczeń będą stanowiły dodatkowy atut

  • Doświadczenie w realizacji procesu ofertowania

  • Umiejętność efektywnego organizowania oraz kierowania robotami w budownictwie drogowym (w tym umiejętność sporządzania harmonogramów robót)

  • Doświadczenie w realizacji projektów w formule „zaprojektuj i wybuduj”

  • Znajomość przepisów budowlanych oraz procedur FIDIC

  • Znajomość rynku oraz aktualnych cen usług sektora branży budowlanej

  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

  • Nastawienie na realizację celów oraz umiejętności negocjacyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (pełny etat)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej; ubezpieczenie na życie; karta Multisport; spotkania integracyjne; Pracownicze Plany Kapitałowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta multisport

NDI

Jesteśmy grupą kapitałową ze 100-procentowym polskim kapitałem. Na rynku obecni jesteśmy od 30 lat, a dziś zatrudniamy już blisko 400 osób w całej Polsce.

W skład naszej Grupy wchodzą spółki operujące w następujących obszarach:

- Budownictwo

- Nieruchomości

- Energetyka/Gazownictwo

- Inwestycje/Partnerstwo Publiczno-Prywatne

Wyróżnia nas duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.

Jesteśmy dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

Przewiń do profilu firmy