Oferta pracy

Dyrektor Projektu

PFR Nieruchomości S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu komercjalizacji nieruchomości.

  • Planowanie, kontrola budżetu, zarządzanie jakością i terminowością projektu.

  • Nadzór nad realizacją usług świadczonych przez podmioty zewnętrzne.

  • Realizacja celów w zakresie komercjalizacji.

  • Opracowanie materiałów i prowadzenie szkoleń dla Samorządów w ramach umowy o współpracy.

  • Opracowanie i kontrola jakości dokumentacji.

  • Analiza lokalnych rynków najmu.

  • Udział w procesie zakupowym oraz negocjacjach z podmiotami świadczącymi usługi.

  • Raportowanie i prowadzenie sprawozdawczości operacyjnej.

  • Współpraca z wewnętrznymi biurami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze klienta w branży budownictwa i nieruchomości.

  • Znajomość rynku nieruchomości.

  • Doświadczenie w realizacji i zarządzaniu projektami, samodzielnie lub zespołowo.

  • Umiejętność koordynowania, delegowania i egzekwowania wyznaczonych zadań.

  • Zdecydowanie, samodzielność i efektywność w działaniu.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i efektywnego zarządzania czasem.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysokiej kultury osobistej.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

  • Dobra znajomość MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • kafeterie mybenefit i carrotspot

  • Karta Multisport

  • przyjazna atmosfera pracy

PFR Nieruchomości S.A. odpowiada za inwestycje Funduszu Mieszkań na Wynajem i Funduszu Mieszkań dla Rozwoju finansującego rynkową część rządowego programu mieszkaniowego. Spółka jest liderem najmu instytucjonalnego w Polsce oferując ponad 4000 mieszkań.

Należymy do Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju. PFR to grupa instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i gospodarczy kraju.

Przewiń do profilu firmy