Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Przedszkola – Żłobka

PROWINCJA POLSKA ZGROMADZENIA KSIĘŻY REGULARNYCH ŚW.PAWŁA - BARNABITÓWO firmie

  • Jana III Sobieskiego 15
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Dyrektor/Prezes

PROWINCJA POLSKA ZGROMADZENIA KSIĘŻY REGULARNYCH ŚW.PAWŁA - BARNABITÓW

Jana III Sobieskiego 15

Warszawa

Katolickie Niepubliczne Przedszkole Językowe im Dzieciątka Jezus prowadzone przez Ojców Barnabitów poszykuje Dyrektora do Przedszkola z odziałem żłobkowym w Wilanowie.

Zadania :

  • reprezentowanie placówki na zewnątrz;
  • organizacja pracy przedszkola zgodnie z przyjętymi procedurami;
  • organizacja roku przedszkolnego ( uroczystości, wycieczki itp.)
  • rekrutacja, nadzór oraz motywowanie kadry pedagogicznej;
  • nadzór oraz prowadzenie awansu zawodowego zatrudnionych nauczycieli;
  • prowadzenie nadzoru pedagogicznego;
  • prowadzenie zapisów dotyczących rozwoju przedszkolaka;
  • wprowadzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej;
  • nabór dzieci do przedszkola;
  • nawiązywanie relacji oraz bieżąca współpraca z rodzicami;
  • reprezentowanie placówki na zewnątrz.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie (na stanowisku dyrektora, bądź wicedyrektora) w zarządzaniu niepubliczną placówką oświatową;
  • wyższe wykształcenie pedagogiczne;
  • studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą;
  • stopień awansu zawodowego na poziomie nauczyciel mianowany (mile widziany nauczyciel dyplomowany);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
  • umiejętność budowania dobrych relacji w zespole z jednoczesną umiejętnością egzekwowania i kontroli powierzonych zadań;
  • pogodne nastawienie do kadry, dzieci i rodziców;
  • komunikatywność; samodzielność w działaniu; kreatywność;
  • otwartość na zmiany i nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość realizacji własnych, autorskich pomysłów;
  • otwartość na kreatywne pomysły związane z rozwojem przedszkola;

Praca czeka właśnie na Ciebie.

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Dokumenty nie zawierające obowiązującej klauzuli nie będą brane pod uwagę.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne