Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Technologii, Badań i Rozwoju

  • Poznań, wielkopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 09.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego klienta -  firmy produkcyjnej będącej częścią międzynarodowej korporacji, w związku z rozwojem nowych projektów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w procesie produkcji,
    • opracowanie i wdrażanie nowych produktów oraz rozwój i optymalizacja produktów już istniejących
    • wspieranie procesu kalkulacji nowych wyrobów oraz projektowania i budowy nowych narzędzi na potrzeby produkcji,
    • optymalizacja konstrukcji produktów pod kątem procesów produkcyjnych,
    • rozwiązywanie problemów technologicznych i jakościowych – w tym współpraca z instytucjami badawczymi, akredytowanymi laboratoriami itp.
    • zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów – ekspertów w swojej branży

    Oczekiwania:

    Niezbędną kompetencją jest znajomość procesów wytłaczania w przetwórstwie tworzyw sztucznych

    • wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne – preferowany kierunek: Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna, Technologia Tworzyw Sztucznych
    • doskonała znajomość technologii wytłaczania w przetwórstwie tworzyw sztucznych
    • minimum 5-letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w obszarze Technologii lub R&D
    • radzenie sobie ze stresem i presją czasu
    • efektywna realizacja zadań i osiąganie celów, dynamizmu w działaniu

    Oferta:

    • stabilna praca w firmie o długoletniej tradycji – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • warunki do doskonalenia zawodowego i realizacji ambicji;
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach dopasowanych do ścieżki kariery

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.