Dyrektor Realizacji Produkcji i Kontraktów Budowlanych - Techniczny

Staff In GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Dąbrówka (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Dyrektor/Prezes

Nasz Klient to firma zajmująca się produkcją wyrobów metalowych oraz świadczeniem unikalnych usług Generalnego Podwykonawstwa w modelu OPTIM - dzięki któremu wygodnie zaprojektujesz, wycenisz, zamówisz i zamontujesz w optymalnej konfiguracji produkty na budowy.

OBOWIĄZKI

  • Całościowy nadzór nad budżetem Działu Realizacji.
  • Planowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy realizacji.
  • Ciągła współpraca z przedstawicielami pozostałych działów firmy, inwestorami, dostawcami.
  • Kontrola terminowości i jakości realizacji kontraktów. inwestycyjnych, zgodności z dokumentacją techniczną, budżetem, harmonogramem, obowiązującymi normami, przepisami i instrukcjami oraz sztuką budowlaną.
  • Przygotowywanie raportów i analiz zarządczych, identyfikacja i ocena ryzyk, analizowanie rynku i działań konkurencji.
  • Opracowywanie standardów obsługi klientów i pilnowanie realizacji przyjętych norm.
  • Dbanie o wizerunek firmy i jakość obsługi.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

STRUKTURA

  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego
  • Udział w naradach menadżerskich.
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu (50 osób) oraz podwykonawców (50 osób).

KANDYDAT

  • Musi posiadać otwarty umysł, aby w całości pojąć i skutecznie przeprowadzić nową koncepcję działalności na rynku budowlanym.
  • Charakteryzuje się ponadprzeciętnymi zdolnościami interpersonalnymi, pozytywnym nastawieniem.
  • Doskonale komunikuje się w formie ustnej oraz pisemnej.
  • Nie boi się stać na czele rewolucyjnych zmian.
  • Jest pewna siebie i konsekwentnie dąży do celu.
  • Posiada umiejętności przywódcze.
  • Charakteryzuje się analitycznym podejściem do kwestii biznesowych.

KWALIFIKACJE

  • Wykształcenie wyższe techniczne w specjalności budowlanej, produkcji przemysłowej.
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla w firmach z branży budowlanej lub produkcji przemysłowej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz w negocjacjach handlowych.
  • Wiedza w zakresie formalno-prawnych i finansowych warunków realizacji kontraktów.
  • Doświadczenie w prowadzeniu kontraktów inwestycyjnych o wartości ponad 100 mln zł.
  • Wysokie kompetencje kierownicze sprowadzające się do planowania pracy zespołu menadżerskiego.
  • Biegła znajomość rynku budowlanego.
powyżej 4 lat

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie negocjowane indywidualnie
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Możliwość tworzenia nowoczesnego systemu pracy, pozwalającego wykorzystać wszystkie możliwości
  • Fascynujące wyzwanie przeprowadzenia wspólnie z nami rewolucji na rynku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy