Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Regionalny

  • Chodzież, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Międzychód, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Puszczykowo, Rawicz, Rogoźno, Słupca, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Wronki, Września, Złotów, Jarocin, Kostrzyn, wielkopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-08-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Naszą misją jest otoczenie kompleksową opieką prawną osoby poszkodowane w wypadkach.
Zostaliśmy wyróżnieni Złotym Certyfikatem Rzetelności oraz Eurocertyfikatem za działanie etyczne, profesjonalne i transparentne w obrocie gospodarczym.

W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych, nieprzeciętnych i bardzo aktywnych pracowników na stanowisko
Lokalizacja: teren woj. wielkopolskiego

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie własnego zespołu konsultantów do pracy w branży odszkodowawczej.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów wraz ze swoją grupą sprzedażową.
  • Prowadzenie działań z zakresu HR miękkiego: szkolnia, coaching, koordynacja.
  • Stałe poszerzenie struktury sprzedażowej.
  • Delegowanie zadań, ustalanie cełów sprzedażowych, tworzenie strategii sprzedażowej, koordynacja pracy grupy.
  • Rzetelne raportowanie wyników grupy oraz ustalanie nowych celów.
  • Poszerzanie kompetencji własnych oraz zespołu.

Oczekujemy:

  • Posiadania własnej grupy sprzedażowej – bardzo mile widziane – w innym wypadku pomożemy Ci ją zbudować.
  • Doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniu grupą handlowców.
  • Gotowości do pracy w terenie.
  • Dużego zapasu empatii.
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz pracy innych osób.
  • Działania w zgodzie z koncepcją win-win.
  • Zaangażowania i rzetelności w stosunku do wyznaczonych zadań.
  • Mile widziane doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, nieruchomości, finansów.
  • Mile widziana znajomość lokalnych społeczności.

Zapewniamy:

  • Uczciwą współpracę na podstawie umowy partnerskiej (do wspólnego ustalenia).
  • Wsparcie Centrali w pozyskiwaniu klientów !!!
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uwzględniające wyniki własne jak i zespołu.
  • Wysokie zaliczki na poczet wniesionych spraw.
  • Nienormowany czas pracy.
  • Bezpłatny pakiet szkoleń przygotowujących do pracy oraz poszerzających kompetencje.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zdrową atmosferę pracy.
  • Merytoryczne i praktyczne wsparcie Centrali.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się