Dyrektor Regionalny dla Sieci Placówek Franczyzowych

Klient Pracuj.pl

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą sieci placówek partnerskich na terenie południowej Polski

  • realizacja założonych celów biznesowych

  • planowanie, realizacja i rozwój sprzedaży

  • poszukiwanie partnerów biznesowych do współpracy w modelu sieci placówek franczyzowych

  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z franczyzobiorcami

  • zarządzanie podległym zespołem

  • raportowanie wyników sprzedaży podległego regionu

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu regionem placówek sprzedażowych (mile widziane w branży finansowej)

  • umiesz budować długofalowe i pozytywne relacje z partnerami biznesowymi

  • działasz samodzielnie i nie boisz się podejmować decyzji

  • posiadasz wysokie umiejętności menedżerskie i negocjacyjne

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i umiejętność kreowania pozytywnej atmosfery w zespole

  • wyróżniasz się wysoką etyką zawodową

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko raportujące do Dyrektora Departamentu

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia

  • umowę o pracę oraz system premiowy

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).