Dyrektor Regionalny ds. Dystrybucji

Media ExpertO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 10 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesami operacyjnymi w Oddziałach

  • zarządzanie i tworzenie podległej struktury Kurierskiej

  • utrzymanie wysokiego standardu obsługi Klienta

  • kontrola i usprawnianie procesów magazynowych i transportowych

  • odpowiedzialność za prawidłową realizację poziomu wskaźników obowiązujących w obszarze magazynowym i transportowym

  • regularna analiza możliwości operacyjnych oraz podejmowanie decyzji o rozwoju podległych struktur w odpowiedzi na potrzeby biznesowe organizacji i klientów docelowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu i pracy operacyjnej wielu oddziałów - minimum 10 lat (mile widziane w firmie kurierskiej)

  • nastawienie na obsługę klienta i jego wymagań

  • umiejętność wyznaczania strategii biznesowej oraz brania odpowiedzialności za wydajność oraz wyniki

  • umiejętność tworzenia programów motywacyjnych, pracy na wskaźnikach

  • biegłe posługiwanie się pakietem MS Office, w szczególności MS Excel

  • zdolności interpersonalne, strategiczne myślenie

  • radzenie sobie w sytuacjach stresowych oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • samodzielne podejmowanie decyzji i umiejętność pracy w warunkach stresowych

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie (prawo jazdy kat. B)

  • niesłabnący entuzjazm, energia i optymizm

To oferujemy

  • umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i dużą samodzielność w działaniu

  • możliwość poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

„Nigdy nie mów ludziom, jak coś zrobić. Powiedz im, co zrobić, a oni zaskoczą cię pomysłowością” (George S. Patton). Podoba Ci się praca w myśl tego motta? Zostań więc naszym Dyrektorem Regionalny ds. Dystrybucji

miejsce pracy:

południowa część kraju