Dyrektor Regionalny ds. przygotowania i realizacji inwestycji

DEVELIA SAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

Zarządzanie wszystkimi projektami deweloperskimi na terenie Krakowa i Katowic, od wyboru i zakupu gruntu po realizację inwestycji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – ukończone studia na kierunku budowlanym,

  • znajomość prawa budowlanego,

  • znajomość procesu inwestycyjnego w budownictwie mieszkaniowym,

  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu inwestycji w budownictwie mieszkaniowym,

  • doświadczenie w realizacji i koordynacji inwestycji w kilku miastach jednocześnie,

  • doświadczenie w kontaktach z urzędami i samodzielnym uzyskiwaniu decyzji i opinii urzędowych w procesie administracyjnym, znajomość procedur KPA,

  • doświadczenie w negocjacjach z gestorami mediów, w odbiorach technicznych inwestycji i w przeprowadzaniu procesu uzyskiwania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym,

  • wysokie kompetencje menadżerskie oraz negocjacyjne,

  • wysokie umiejętności organizacyjne,

  • bardzo dobra znajomość biznesowego języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w jednej z wiodących, giełdowych spółek deweloperskich,

  • opiekę medyczną, doskonalenie nauki języka angielskiego, kartę Multisport,

  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

DEVELIA SA

Develia S.A. to spółka mogąca poszczycić się ugruntowaną pozycją i doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów deweloperskich. Od 29 czerwca 2007 roku jesteśmy spółką giełdową, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Systematycznie poszerzamy zakres naszej działalności i realizujemy nowe projekty w największych miastach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy