Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Regionalny ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

LENDI CARE sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długofalowych relacji oraz opieka nad partnerami biznesowymi

  • Efektywne wspieranie i doradztwo w realizacji celów biznesowych

  • Rozwój nowych możliwości sprzedażowych poprzez wprowadzanie nowych produktów ubezpieczeniowych

  • Wsparcie sprzedaży sieci partnerskiej

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość branży ubezpieczeniowej

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w budowaniu sieci sprzedaży

  • Otwartość, komunikatywność oraz pozytywne nastawienie na pracę z ludźmi

  • Przedsiębiorczość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Wieloskładnikowe wynagrodzenie (prowizje, premie i inne)

  • Świetną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

  • Elastyczny czas i miejsce pracy (oferujemy pracę w całej Polsce)

  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon służbowy

O nas

Lendi Care to najlepsze połączenie doświadczenia i technologii.

Zapraszamy Cię do nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmy, gdzie możesz wszystko. Skorzystaj z 12 lat doświadczenia w branży. Postaw na wygodę pracy i komfort finansowy.