Oferta pracy

Dyrektor Regionalny ds. Sprzedaży B2C - fotowoltaika

Kelly Services Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dyrektor Regionalny ds. Sprzedaży B2C - fotowoltaikaNumer ref.: BBBH285051
Lokalizacja: województwo dolnośląskie, śląskie, opolskie oraz małopolskie

ZADANIA:

  • tworzenie strategii, planów, procesów oraz ofert sprzedaży dla klientów biznesowych,
  • zarządzanie rozproszonym zespołem terenowych Przedstawicieli Handlowych w sektorze klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw (teren województw: dolnośląskie, śląskie, opolskie, małopolskie, świętokrzyskie),
  • rekrutacja, motywowanie, szkolenie oraz wsparcie w terenie zespołu handlowego,
  • analiza, budowanie i wdrażanie procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży,
  • odpowiedzialność za wynik sprzedażowy zespołu,
  • monitoring rynku i działań konkurencji, informowanie o zagrożeniach oraz nowych możliwościach rozwoju,
  • ścisła współpraca z Zarządem firmy.

WYMAGANIA:

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu rozproszonym zespołem handlowym obsługującym klientów B2C,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży w branży OZE (instalacje fotowoltaiczne),
  • wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie, w szczególności: umiejętność budowania zespołu, motywowania i organizowania pracy,
  • silna motywacja do pracy i zorientowanie na cel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • umiejętność analitycznego myślenia i oceny otoczenia biznesowego,
  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY:

  • pełne wyzwań stanowisko z dużym poziomem odpowiedzialności i samodzielności, w jednej z najprężniej rozwijających się branż w Polsce,
  • możliwość zbudowania struktur handlowych na terenie południowo-zachodniej Polski,
  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + system prowizyjny),
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy, CRM),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pełne wsparcie działu handlowego i technicznego.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2017 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy