Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Regionalny

SMEO Spółka Akcyjna

13 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż usług faktoringowych

  • pozyskiwanie Klientów z segmentu MŚP w oparciu o własną aktywność, pracę na bazie oraz współpracę z Partnerami biznesowymi Spółki

  • budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami oraz Partnerami Spółki

  • bezpośrednia współpraca z Partnerami (brokerami i pośrednikami)

Nasze wymagania

  • umiejętność rozpoznawania potrzeb Klienta

  • dobra znajomość technik sprzedaży

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • nastawienie na rozwój i realizację założonych celów

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • sumienność, samodzielność oraz dokładność w realizacji obowiązków

To oferujemy

  • samochód, telefon oraz laptop służbowy

  • stałą podstawę + system prowizyjny bez górnych ograniczeń

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B

  • prywatny pakiet medyczny Medicover

  • współudział w tworzeniu nowych produktów i rozwoju firmy

  • piękne biuro w Centrum Warszawy

  • parking dla rowerów i skuterów

  • przyjazną atmosferę pracy w kameralnym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • owocowe środy

  • Jesteś ambitny i szukasz nowych możliwości rozwoju? Dobrze trafiłeś!

  • Dołącz do świata nowoczesnych technologii i biznesu jako Dyrektor Regionalny

SMEO to innowacyjna firma z sektora Financial Technology (FinTech) dostarczająca faktoring cyfrowy — produkt wypełniający lukę pomiędzy dostępnymi usługami banków i tradycyjnych firm faktoringowych, a potrzebami przedsiębiorców. Naszym celem jest pomoc małym i średnim przedsiębiorcom (MŚP) w zarządzaniu płynnością finansową. Uwalniamy kapitał obrotowy poprzez natychmiastowe finansowanie faktur przychodowych małych firm.

Przewiń do profilu firmy