Oferta pracy

Dyrektor Regionalny

HR Level UPO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Naszym Klientem jest firma z branży retail, działająca na rynku od niemal 20 lat, posiadająca intensywnie rozwijającą się sieć kilkuset sklepów na terenie całego kraju. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Łódź

Zadania:

  • zarządzanie siecią około 20 sklepów w Łodzi i okolicach, w zakresie: realizacji planów sprzedażowych, dbania o stałe podnoszenie jakości obsługi klienta, organizacji czasu pracy, motywowania i rozwoju personelu,
  • odpowiedzialność za budżet regionu,
  • ekspansja w regionie, otwieranie nowych placówek,
  • zarządzanie ekspozycją i towarem poprzez nadzór nad wdrażaniem i utrzymaniem zasad ekspozycyjnych, zamówieniami, towarem niepełnowartościowym oraz promocyjnym,
    wdrażanie i kontrola przestrzegania obowiązujących zasad i procedur
  • otwieranie nowych placówek w podległym obszarze.

Poszukiwane kompetencje:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora lub Kierownika Regionu,
  • doświadczenie w zarządzaniu strukturą rozproszoną będzie dodatkowym atutem,
  • nastawienie na realizację celu,
  • wysokie zdolności społeczne,
  • wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawe wyzwania w pracy z różnorodnymi technologiami, w innowacyjnych projektach, w złożonej i wciąż rosnącej organizacji,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • realny wpływ na rozwój powierzonego obszaru w dużej organizacji
  • samochód służbowy
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system motywacyjny
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
HR Level Up| ul. Złota 59| Warszawa
Executive Search | Assessment & Development Center | Mentoring | Ocena 360 Stopni

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy