Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Regionalny

SMART WORK SP. Z O.O.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi długoterminowych relacji

  • Współpraca z działem rekrutacji i logistyki

  • Nadzór nad sprawną realizacją procesów i projektów: systematyczne planowanie połączone z budżetowaniem i zaangażowaniem w projekty zespołów

  • Zarządzanie zespołem koordynatorów

  • Utrzymywanie wysokiej jakości pracy poszczególnych działów poprzez tworzenie firmy przyjaznej pracownikom

  • Raportowanie do Zarządu

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w dziale sprzedaży w branży APT

  • Doskonała znajomość regionalnego rynku pracy

  • Dyspozycyjność i elastyczność

  • Wysoki poziom umiejętności przywódczych i negocjacyjnych

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie

  • Znajomość języków obcych mile widziana

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizyjny dodatek motywacyjny

  • Pakiet narzędzi pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • Rozwojowe, przyjazne środowisko pracy

  • Realny wpływ na rozwój spółki

  • Dużą przestrzeń do tworzenia własnych, innowacyjnych rozwiązań oraz możliwość wdrażania autorskich projektów

O nas

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia działającą w kilku krajach z doświadczeniem na rynku europejskim. Zapewniamy wykwalikowanych i doświadczonych pracowników ze Wschodu dla największych europejskich firm. Świadczymy kompleksowe rozwiązanie dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw. Zaufali nam światowi liderzy w swoich branżach. Oferujemy outsourcing procesów biznesowych oraz usługi APT.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, która skutecznie pozyska dla nas nowych klientów i zbuduje odpowiednie relacje dla rozwoju obu stron, na stanowisko Dyrektora Regionalnego.