Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Regionalny Południe

Bik Brokers Sp. Z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,

  • Umiejętne zarządzanie pracą podległego zespołu,

  • Skuteczne realizowanie planów sprzedaży,

  • Rekomendowanie i wdrażanie działań na podstawie analizy rynku.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość branży ubezpieczeniowej,

  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu strukturą sprzedaży,

  • Dyspozycyjność i aktywna praca w terenie,

  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Zdany egzamin brokerski będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach etatu lub B2B,

  • Bardzo atrakcyjny system premiowy uzależniony od efektów pracy,

  • Innowacyjne narzędzia i systemy informatyczne wspierające pracę zarządczą i sprzedażową,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon, komputer),

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • bony świąteczne