Oferta pracy

Dyrektor Regionalny Segmentu Klientów Zamożnych

Citi HandlowyO firmie

Citi Handlowy

Roosevelta 22

Poznań

Dyrektor Regionalny Segmentu Klientów ZamożnychNumer ref.: 21271261

Kluczowe zadania:

  • Zarządzanie zespołem Doradców i Asystentów Citigold w celu  realizacji wyznaczonych działań sprzedażowych w produktach dedykowanych dla Segmentu Citigold i Citigold Private Client, poprzez efektywne pozyskiwanie oraz pogłębianie relacji z klientami.
  • Nadzór nad procesem sprzedaży, akwizycji, obsługi klienta i retencji Segmentu Citigold i CitiGold Private Client.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi oraz zadowolenia klienta (NPS) i zgodności podejmowanych działań w podległym obszarze z obowiązującymi procedurami i standardami banku i kierowanie się etyką w realizacji zadań.
  • Zarządzanie podległym zespołem ze szczególnym naciskiem na dbałość o rozwój pracowników, utrzymanie wysokiego poziomu motywacji zaangażowania w pracę w celu realizacji wyznaczonych zadań.
  • Dbałość o wizerunek Banku i budowanie go na rynku lokalnym.

Oczekiwania:

  • Min. 5 letnie udokumentowane sukcesami doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi.
  • Ugruntowane doświadczenie w budowaniu relacji z klientami zamożnymi.
  • Bardzo dobra znajomość produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i depozytowych.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu ekonomii, finansów, rynku kapitałowego i zasad zarządzania  majątkiem.
  • Rozwinięte umiejętności liderskie umożliwiające budowanie efektywnych zespołów sprzedażowych.
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji, szkoleń, coachingu i mentoringu.
  • Orientacja na wyniki i realizację celów.
  • Innowacyjność, inicjatywa  w działaniu i otwartość na poszukiwanie rozwiązań.
  • Rozwinięte umiejętności budowania efektywnych relacji biznesowych i wywierania wpływu.
  • Etyka zawodowa i wysoka kultura osobista.
  • Wykształcenie wyższe preferowane z obszaru ekonomii, zarządzania lub marketingu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Prawo jazdy kat. B.

Jako pracodawca oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych instytucji finansowych na świecie.
  • Stabilne i konkurencyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku.
  • Możliwość realizacji ambicji managerskich w zespole doświadczonych ekspertów bankowych kompleksowo zarządzających majątkiem klientów zamożnych.
  • Szereg benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, kafeteria, ZFŚS).

Rola zlokalizowana jest w strukturze Banku Handlowego S.A. w Warszawie:

Ogłoszenie archiwalne