Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Regionalny

Diamond Finance Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne pozyskiwanie Partnerów i Franczyzobiorców - ubezpieczenia

  • Budowanie i rozwój regionalnej sieci sprzedaży ubezpieczeń

  • Budowanie marki i wizerunku

  • Wspieranie rozwoju Partnerów biznesowych

  • Wdrażanie nowoczesnych narzędzi sprzedażowych

  • Bieżące monitorowanie efektów współpracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, w szczególności we współpracy z Agentem, Multiagencjami i OFWCA

  • Łatwość nawiązywania i utrzymania kontaktów biznesowych

  • Osobowości menedżera, umiejętności motywowania, planowania sprzedaży oraz monitorowania realizacji celów

  • Kreatywności i dynamiki w działaniu

  • Konsekwencji w dążeniu do celu

  • Dyspozycyjności

  • Prawo jazdy kat.B oraz gotowość do pracy mobilnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Indywidualne, niekorporacyjne podejście do Ciebie i Twojej pracy

  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji na poziomie podległego regionu

  • Stała atrakcyjna część wynagrodzenia oraz bardzo korzystny system premiowy uzależniony od efektów

  • Elastyczny czas pracy

  • Narzędzia pracy niezbędne do skutecznego realizowania obowiązków

O nas

Diamond Finance Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą o ogólnopolskim zasięgu działania, świadczącą usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego, z główną siedzibą w Bydgoszczy.