Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Regionalny Sprzedaży

Legal Protection S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

Planuję trasę na podstawie przekazanych przez dział telemarketingu kontaktów i ruszam w teren w celu niesienia pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, w rolnictwie oraz w błędach medycznych. Na spotkaniu analizuję potrzeby klienta a następnie przedstawiam ofertę firmy, której jedynym wynagrodzeniem jest honorarium od uzyskanego dla klienta odszkodowania. Podpisuję umowę z klientem objaśniając jej wszystkie zapisy i gwarantując rzetelność wykonanej usługi najwyższym w branży kapitałem akcyjnym oraz Certyfikatem Rzetelnej Firmy. Przekazuję sprawę do działu prawnego w celu dalszej obsługi klienta. Stale dbam o relacje z klientem, pomagam mu w dotarciu na komisję lekarską lub uczestniczę w wywiadzie środowiskowym. Mam oczy szeroko otwarte na potencjalnych współpracowników w celu budowania własnego zespołu w moim regionie. Zarabiam minimum 10.000 złotych i staram się mieć premię i korzystać z wyjazdów zagranicznych oferowanych przez firmę. Do tej pory była to: Teneryfa, Dominikana, Chorwacja a w tym roku Wyspy Zielonego Przylądka. Cieszę się, że mogę nieść pomoc osobom, które jej faktycznie potrzebują i nie znam słowa rutyna bo każda sprawa jest inna.

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy

  • Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej

  • Mile widziane doświadczenie w branży odszkodowań

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o współpracy z podstawą i premiami od wyniku

  • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową, telefon, komputer i drukarkę

  • Możliwość rozwoju po przez szkolenia, webinary i wyjazdy firmowe.

  • Elastyczny czas pracy.

Legal Protection S.A. jest dynamicznie rozwijającą się spółką oferującą kompleksową pomoc w sprawach odszkodowawczych. Do naszych kluczowych obszarów należy uzyskiwanie świadczeń dla poszkodowanych w wyniku wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy, gospodarstwie rolnym oraz w wyniku wystąpienia błędów medycznych.

Przewiń do profilu firmy