Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Regionalny Sprzedaży

KRAJOWA ENERGIA sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie i rozwój sieci sprzedaży w podległym regionie.

  • Podnoszenie efektywności i rozwój kompetencji podległego zespołu sprzedaży własnej i partnerskiej.

  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i budowaniu relacji biznesowych

  • Realizacja wyników finansowych.

  • Raportowanie do Dyrektora Generalnego

Nasze wymagania

  • Szukamy najlepszych w branży OZE.

  • Osobowość lidera.

  • Ponad przeciętne wyniki sprzedaży w branży fotowoltaika - warunek konieczny.

  • Minimum 3 lata w zarządzaniu strukturami sprzedaży .

  • Doskonała znajomość sprzedaży w kanale tradycyjnych : D2D, B2C, B2B.

  • Orientacja biznesowa i pro-kliencka.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu.

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Najatrakcyjniejsze warunki na rynku

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B / atrakcyjny system premiowy.

  • Samochód klasy premium i inne niezbędne narzędzia pracy.

  • Plan rozwoju kariery.

  • Elastyczny model pracy ( biuro/zdalnie/teren).

  • Partnerskie model współpracy.

  • Kulturę pracy opartą na dążeniu do doskonałości i wzajemnym poszanowaniu.

KRAJOWA ENERGIA sp. z o.o.

Krajowa Energia, to ogólnopolska firma, zajmująca się kompleksowym wykonaniem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Krajowa Energia, to doświadczony zespół specjalistów sprzedaży, projektantów, instalatorów posiadających ogromne doświadczenie w sprzedaży rozwiązań energetycznych.

Krajowa Energia dąży do osiągnięcia pozycji lidera branży w Polsce w perspektywie najbliższych 2 lat.

Poszukujemy najlepszych w branży, którym oferujemy najatrakcyjniejsze warunki na rynku!

Przewiń do profilu firmy