Oferta pracy

Dyrektor Regionalny Sprzedaży

SITARSKY ENERGY sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Firma Sitarsky Investments w branży fotowoltaicznej aktywnie działa od wielu lat, będąc w tej chwili największym deweloperem projektów PV w Polsce. Obecnie prowadzimy 700 projektów farm fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów powołaliśmy spółkę Sitarsky Energy, która skoncentrowana jest na  potrzebach klientów indywidualnych jak i biznesowych. Naszą misją jest zwiększenie świadomości ogromnego potencjału słońca jako odnawialnego źródła energii, które jest wciąż w pełni niewykorzystane przez człowieka.

Opis stanowiska:

  • budowanie struktury sprzedażowej w danym regionie
  • budowanie wizerunku firmy
  • zarządzanie zespołem

Wymagania:

  • kreatywność
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia produktowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy