Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Regionalny Sprzedaży - sprzedaż produktów finansowych

Aforti Exchange S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Aforti świadczy usługi finansowe dla przedsiębiorstw,

m. in. w zakresie wymiany walut za pośrednictwem funkcjonalnej platformy on-line

oraz w zakresie faktoringu.

www.aforti.biz

Jesteśmy częścią grupy Aforti Holding S.A. – spółki notowanej na NewConnect, dynamicznie rozwijającej się Grupy Finansowej, której celem jest wyznaczanie nowych standardów kompleksowej obsługi firm w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw.

W związku z dynamicznym rozwojem Aforti poszukuje w Polsce osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów – małych i średnich przedsiębiorstw
  • Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Sprzedaż produktów finansowych dla biznesu (najchętniej wymiany walut i faktoringu)

Oczekujemy:

  • Min 2-letniego doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów/usług finansowych w sektorze B2B
  • Silnej motywacji do osiągania celów i samodzielności
  • Pozytywnej energii, otwartości i łatwości nawiązywania kontaktów
  • Wykształcenia wyższego (mile widziane ekonomiczne)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe plus atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet opieki medycznej
  • Karta sportowa
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się grupie Aforti Holding S.A.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne