Oferta pracy

Dyrektor Regionalny Sprzedaży

Dziesiątka Finanse Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

W związku z rozwojem i wprowadzeniem nowego produktu na rynek, spółka Dziesiątka Finanse, działająca w branży pożyczek ratalnych poszukuje przedsiębiorczych i ciekawych wyzwań kandydatów na stanowisko

DYREKTOR REGIONALNY SPRZEDAŻY
Miejsce: Region pracy: łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Zapewnienie terminowej i prawidłowej realizacji zadań;
  • Współtworzenie długofalowej strategii Sieci Sprzedaży w wyznaczonym regionie;
  • Monitorowanie sprzedażowe wyników KPI oraz podejmowanie decyzji dotyczących optymalizacji kosztów;
  • Zarządzanie zasileniami gotówki w Regionie, monitorowanie wpłat na konto Spółki;
  • Dbałość o stały wzrost wyników sprzedażowych oraz o utrzymanie niskich współczynników szkodowości w Regionie;
  • Zwiększenie Regionu poprzez pozyskanie nowych terenów sprzedaży;
  • Pozyskiwanie Kierowników Sekcji Sprzedaży i Doradców Klienta;
  • Stały nadzór nad całym pionem sprzedażowym w tym nad Kierownikami Sekcji i Przedstawicielami;
  • Ocena pracy całego pionu sprzedażowego, wdrażanie planów sprzedażowych, aktywizujących
  • i naprawczych;
  • Dbałość o stały wzrost pozyskiwania nowych Klientów;
  • Wdrażanie planów sprzedażowych, aktywizujących i naprawczych;
  • Raportowanie wyników sprzedaży oraz podjętych działań do Dyrektora Zarządzającego;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;

Co oferujemy?

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe;
  • Atrakcyjne programy prowizyjne i premiowe;
  • Interesujące konkursy pracownicze;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Kartę paliwową, laptop, telefon komórkowy;
  • Ścieżkę wdrożenia orz szkolenia wewnętrzne;
  • Wsparcie przełożonych oraz zespołu;
  • Możliwość budowy własnego zespołu sprzedażowego;
  • Miłą atmosferę pracy i zgrany zespół.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub innych usługach akwizycyjnych;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem rozproszonym;
  • Dyspozycyjności czasowej związanej z częstymi spotkaniami w terenie o różnych porach dnia, a także tygodnia;
  • Skrupulatność w administracji dokumentów;
  • Doświadczenia w zarządzaniu procesem sprzedaży i zespołem doradców;
  • Bardzo dobrej komunikacji oraz pozytywnego podejścia do swoich zadań;
  • Chęci poszerzania wiedzy i umiejętności;
  • Prawa jazdy kategorii B;
  • Pozytywnego nastawienia do podróży służbowych na terenie kraju.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Proszę o opatrzenie CV klauzulą:

Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez spółkę Dziesiątka Finanse Sp zoo rekrutacji na stanowisko Manager ds. Finansowych oraz na potrzeby wszystkich prowadzonych w przyszłości rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy