Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Regionalny Sprzedaży

Kaczmarek Electric. S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie siecią placówek firmy Kaczmarek Electric S.A.

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju zarządzanego obszaru

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe, jakościowe i finansowe podległego regionu

  • Monitoring działań, w tym osiąganych wyników sprzedaży

  • Dbanie o podnoszenie poziomu jakości obsługi klientów

  • Podejmowanie działań zwiększających efektywność sprzedażową i satysfakcję klientów w zarządzanych placówkach

  • Aktywne zarządzanie podległą kadrą pracowniczą

  • Rozwijanie kompetencji i motywowanie podległych pracowników

  • Wizyty kontrolne w podległych placówkach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • 3-letnie doświadczenie w branży handlowej

  • Doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży

  • Znajomość specyfiki rynku elektrotechnicznego

  • Doświadczenie w monitorowaniu i podnoszeniu wyników biznesowych i jakościowych

  • Otwartość na zmiany, orientacja na klienta, umiejętność budowania pozytywnych relacji

  • Dobra znajomość pakietu narzędzi MS Office

  • Duża determinacja do osiągnięcia założonych celów

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz premie motywacyjne

  • Niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Możliwość rozwoju zawodowe oraz doskonalenie umiejętności handlowych

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Kaczmarek Electric SA ogólnopolska sieć hurtowni elektrotechnicznych – jeden z krajowych liderów rynkowych. Działamy na rynku od 25 lat, a w DNA naszej firmy mamy wpisany nieustanny rozwój i doskonalenie. Będąc członkiem Grupy WÜRTH, korzystamy z Know-How światowego lidera w tej branży. Szukamy osób zaangażowanych, pełnych optymizmu i komunikatywnych, które chcą rozwijać się razem z nami. Oferujemy rodzinną atmosferę, profesjonalne wsparcie, rozwój zawodowy i prawdziwe partnerstwo w biznesie. Zapraszamy do współpracy ludzi z pasją.

Przewiń do profilu firmy