Dyrektor Regionalny

  • świętokrzyskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 18.11.2017
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 18.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego

Jesteśmy ogólnopolską szkołą zajmującą się prowadzeniem kursów dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z zakresu nowoczesnych technik uczenia się, efektywnego czytania i technik pamięciowych. Prawie 15-letnie doświadczenie pozwala nam zrozumieć potrzeby naszego klienta, w sposób elastyczny dostosować program do jego potrzeb i wymagań. Proponujemy różne kursy w zależności od grupy wiekowej.

W zawiązku z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi, poszukujemy osób na stanowisko:

DYREKTOR REGIONALNY

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • lekkości w tworzeniu trwałych i wartościowych relacji z kontrahentami
  • umiejętności zarządzania grupą pracowników zgodnie z celami biznesowymi
  • motywowania pracowników na wysokim poziomie
  • kultury osobistej i etyki pracy
  • użytkowania własnego samochodu w pracy

Mile widziane:

  • znajomość tematu e-learningu oraz technik promowania tej formy kształcenia
  • profesjonalna analiza rynku i działań konkurencji
  • doświadczenie w pracy w marketingu lub szkolnictwie
  • umiejętności w zakresie negocjacji oraz wywierania wpływu

Oferujemy:

  • bardzo wysokie wynagrodzenie oraz profity z tytułu każdego sprzedanego kursu
  • gotowa podstawowa baza jednostek, które chcą wykupić kursy w Twojej okolicy
  • zdolność osiągnięcia nieprzeciętnych wyników pracy bez dużego nakładu czasu
  • możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • elastyczny czas i gwarancja ciągłości pracy

Zadania, które Ciebie czekają:

  • organizacja pracy grupy sprzedawców
  • rekrutacja pracowników
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • sprzedaż kursów e-learningowych
  • udoskonalanie technik sprzedaży oraz promowania kursów
  • motywowanie pracowników

Podoba Ci się oferta naszej firmy?
Jeśli chcesz się z nami rozwijać i piąć po szczeblach kariery, zgłoś się!
Kliknij przycisk “APLIKUJ” i wyślij nam swoją aplikację.

Możesz też wysłać zgłoszenie na nasz adres mailowy: rekrutacja@uski.edu.pl

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Spółkę, wyłącznie w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe kandydatów w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, przechowywane będą nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu ich przetwarzania.

Zgłoszenie aplikacyjne powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się